Eraklient

Tähista olulist sündmust meelelahutusliku ühiskokkamisega Toiduakadeemias!

Enda või lapse sünnipäev, kihlumine, pulma-aastapäev või hoopis soov kogeda koos sõpruskonnaga midagi erakordset.

Sündmus Toiduakadeemias on kooslus ühisest meeleolukast pingutusest kulinaarse saavutuse nimel, suurepärasest toiduelamusest, võimalusest saada hulganisti uusi põnevaid teadmisi ja garanteeritud rõõmsameelsest seltskonnast!

Toiduakadeemia ühiskokkamistel ei jää keegi kõrvaltvaatajaks – kõik saavad ise teha valitud toite kogenud koka juhendamisel etteantud retseptide järgi ja pärast neid ühiselt nautida. Hea tuju kindlustab ka see, et enda järelt koristama ei pea – see jääb Toiduakadeemia hooleks!

Toiduakadeemias valmistatavad road võivad sisaldada allergeene. Tagamaks kõikide osalejate heaolu saab infot allergeenide kohta küsida sündmuse käigus kokalt või vaadata tooraine pakendilt.

Õhtu meie juures

  • Toiduakadeemiasse saabumisel võtab Sind vastu meie abivalmis kelner.
  • Kõik osalejad saavad retseptid ja tervitusjoogi.
  • Koolituse juhatab sisse Toiduakadeemia kokk, kes tutvustab menüüd ja jagab osalejad nende huvide põhjal meeskondadesse. Meeskonna ülesanne on valmistada üks käik kuni viiekäigulisest menüüst.
  • Peakokk juhendab ja vajaduse korral abistab toidu valmistamisel ja serveerimisel. Kelner pakub veini ja hoolitseb kokkamiseks vajalike vahendite olemasolu eest.
  • Umbes kahe tunni möödudes on toidud valmis ja saab lauda istuda isetehtud imehead sööki nautima. Hõrgutiste kõrvale pakume teed-kohvi ja soovi korral ka veini, õlut või kokteile.
  • Kelnerid toovad toidu lauda ja aitavad valida sobiva joogi.

Lisaks korraldame vähemalt kaks korda kuus avatud koolitusi, kuhu iga huviline, olgu üksi või paarikesti, saab endale pääsme soetada. Koolitusi on nii erinevatest rahvusköökidest kui ka tunnustatud restoranide peakokkade loomingust. Rohkem infot leiate Toidukoolituste jaotuse alt.

Lisainfo saamiseks või sündmuse broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.